FLYFUN-130A-HV-OPTO-V5
FLYFUN-130A-HV-OPTO-V5
FLYFUN-130A-HV-OPTO-V5
Kód: HW30201500
Množství na skladě 5
Aktualizace skladu 08.05.2026 03:26
Dostupnost do 3 dnů
EAN 6938994402750
Výrobce HOBBYWING air
Doprava
Popis produktu:
Střední řada regulátorů firmy Hobbywing pro modely letadel. Neobsahuje interní BEC. Trvalý proud 130A, špičkový 160A. Napájení 6-14S LiPol. Hmotnost 221,5g. Rozměry 110x50,3x33,2mm.
POPIS A FUNKCE REGULÁTORU
  • Regulátor vybavený vysokovýkonným 32bitovým mikroprocesorem ARM M4 s taktovací frekvencí až 72 MHz; je kompatibilní s většinou střídavých motorů.
  • Galvanicky oddělená výkonová část pomocí optoelektronického členu.
  • Jednoduché programování a nastavování s pomocí vysílače nebo LED programovacího boxu Hobbywing.
  • Kalibrace rozsahu plynu pro dokonalé přizpůsobení řídícímu signálu z vaší RC soupravy.
PROGRAMOVATELNÉ FUNKCE
  • Síla brzdy: Intenzita brzdění je nastavitelná od Úrovně 1 po Úroveň 7 pro režim Normální brzda.
  • Počet článků LiPo: Doporučujeme nastavovat ručně pro 100% spolehlivou funkci napěťové ochrany. Regulátor automaticky vypočítá počet článků připojeného akumulátoru dle pravidla 3,7 V na článek, pokud zvolíte automatickou detekci.
  • Rozběh: Normální rozběh (okamžitý rozběh), Měkký rozběh (s pomalým startem pro motory s velkými vrtulemi, převodovkou nebo menší dmychadla), Velmi měkký rozběh (s velmi pomalým startem pro motory s velkými vrtulemi, převodovkou nebo dmychadla od 90 mm).