FLYFUN-110A-HV-SBEC-V5
FLYFUN-110A-HV-SBEC-V5
FLYFUN-110A-HV-SBEC-V5
Kód: HW30201700
Množství na skladě 5
Aktualizace skladu 08.05.2026 03:26
Dostupnost do 3 dnů
EAN 6938994402835
Výrobce HOBBYWING air
Doprava
Popis produktu:
Střední řada regulátorů firmy Hobbywing pro modely letadel.Spínaný BEC s nastavitelným výstupním napětím 5,2/6,0/7,4V 10A trvale, 25A špičkově., Trvalý proud 110A, špičkový 140A. Napájení 6-14S LiPol. Hmotnost 180g. Rozměry 92,7x45,6x27mm.
POPIS A FUNKCE REGULÁTORU
  • Regulátor vybavený vysokovýkonným 32bitovým mikroprocesorem ARM M4 s taktovací frekvencí až 72 MHz; je kompatibilní s většinou střídavých motorů.
  • Výkonný spínaný stabilizátor napájení BEC výstupním napětím s nastavitelným na 5,2, 6,0 nebo 7,4 V. BEC je oddělen od ostatních obvodů regulátoru, může si zachovat správnou funkci i při spálení výkonové desky s MOSFET tranzistory regulátoru.
  • Jednoduché programování a nastavování s pomocí vysílače nebo LED programovacího boxu Hobbywing.
  • Kalibrace rozsahu plynu pro dokonalé přizpůsobení řídícímu signálu z vaší RC soupravy.
PROGRAMOVATELNÉ FUNKCE
  • Síla brzdy: Intenzita brzdění je nastavitelná od Úrovně 1 po Úroveň 7 pro režim Normální brzda.
  • Počet článků LiPo: Doporučujeme nastavovat ručně pro 100% spolehlivou funkci napěťové ochrany. Regulátor automaticky vypočítá počet článků připojeného akumulátoru dle pravidla 3,7 V na článek, pokud zvolíte automatickou detekci.
  • Napětí BEC: Napětí BEC stabilizátoru napájení je nastavitelné na 5,2 V, 6,0 V nebo 7,4 V.
  • Rozběh: Normální rozběh (okamžitý rozběh), Měkký rozběh (s pomalým startem pro motory s velkými vrtulemi, převodovkou nebo menší dmychadla), Velmi měkký rozběh (s velmi pomalým startem pro motory s velkými vrtulemi, převodovkou nebo dmychadla od 90 mm).